MARYJA!

Nabożeństwo Pokutne Trzech Sobót

Nabożeństwo Pokutne Trzech Sobót


v.4711.2024.1

11 maja · 18 maja · 25 maja 2024


Pokuty, Pokuty, Pokuty - wzywa, zatroskana o losy świata, Maryja w Lourdes, w Fatimie i w wielu innych miejscach na świecie. Nawrócenie i pokuta są warunkiem Bożego błogosławieństwa i zatrzymania fali zła. Wielu jest głuchych na Jej wołanie, nie widząc swojej winy i nie podejmując żadnych działań, aby zło naprawić.

Jednym z największych grzechów naszego pokolenia jest mordowanie nienarodzonych dzieci. Odmawiając im prawa do życia, ściągamy na siebie i swoją rodzinę przekleństwo. Tylko stanięcie w prawdzie, wyznanie swoich grzechów w sakramencie spowiedzi św. i podjęcie pokuty może uwolnić nasze rodziny od skutków aborcji i innych grzechów przeciwko ludzkiemu życiu.

W Niepokalanowie po raz kolejny odbędzie się nabożeństwo pokutne Trzech Sobót. 11, 18 i 25 maja będziemy modlić się na Eucharystii o godz. 11:00 w intencji wynagrodzenia za grzechy aborcji dokonane w Polsce od jej legalizacji w 1932 r. do dzisiaj. Łącząc się z Tym, który umarł za nas, aby dać nam życie, będziemy prosić o Miłosierdzie Boże dla matek, ojców oraz innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych.

Po Mszy św., przed wystawionym Najśw. Sakramentem, zostaną odmówione specjalne modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.

  • 11 maja będziemy modlić się modlitwą matki;
  • 18 maja będziemy odmawiać modlitwę ojca;
  • 25 maja będziemy przepraszać za wszystkich ludzi winnych aborcji.

Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane przez Telewizję Niepokalanów i w Radio Niepokalanów.

Będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św. wynagradzające za grzech aborcji odprawiane w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 11:00 (zob. → w obronie życia).

Zapraszamy wszystkich, którym drogie jest życie ludzkie. Niech to wspólne przebłaganie dokona cudu uwolnienia i uzdrowienia naszego narodu.

Tu można pobrać wszystkie materiały wykorzystane w nabożeństwie pokutnym: kroki do uwolnienia z poczucia winy po aborcji, modlitwę matki, modlitwę ojca, nabożeństwo ekspiacyjne za grzechy przeciwko życiu:

Prosimy o pomoc w rozpropagowaniu informacji o nabożeństwie.


Dobrym wprowadzeniem i przygotowaniem są konferencje p. Wiesławy Kowalskiej z Centralnego Ośrodka Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na Jasnej Górze:

oraz świadectwo ocaleńca:

oraz nabożeństwo Pokutny Trzech Sobót 2020:


MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Modlitwa i ekspiacja za Nienarodzonych

Przez trzy kolejne soboty marca modlitwy ekspiacyjne za grzech aborcji w naszej…