MARYJA!

Nabożeństwo Pokutne Trzech Sobót

Nabożeństwo Pokutne Trzech Sobót


v.4711.2022.01

12 marca · 19 marca · 26 marca


Pokuty, Pokuty, Pokuty - Maryja wciąż wzywa do przemiany życia. Tak prosiła w Lourdes, w Fatimie i w wielu innych miejscach. Jak wielu jest głuchych na to wołanie. Nie widzi albo celowo nie chce widzieć swojej winy, tłumacząc na różne sposoby swoje grzechy. Jednym z największych grzechów naszego pokolenia jest bezkarne mordowanie nienarodzonych. Odmawiamy im wszelkich praw do życia, stawiając swoją wygodę i egoizm nad ich prawem do istnienia.

W Wielkim Poście w Niepokalanowie jest przeprowadzane specjalne nabożeństwo pokutne Trzech Sobót jako ekspiacja za zabicie dzieci nienarodzonych. Przez trzy soboty (12, 19 i 26 marca) będziemy modlić się na Eucharystii o godz. 11:00 w intencji całkowitego zaprzestania w Polsce aborcji i innych grzechów przeciwko życiu. Łącząc się z krzyżową ofiarą Jezusa, która gładzi grzechy całego świata, będziemy prosić o Boże Miłosierdzie dla matek, ojców, krewnych, lekarzy, służby zdrowia, duchownych, polityków, nauczycieli i innych odpowiedzialnych za śmierć nienarodzonych.

Transmisje

Po Mszy św., przed wystawionym Najśw. Sakramentem, zostaną odmówione okolicznościowe modlitwy uwolnienia z ciężaru winy po grzechu aborcji.

  • 12 marca będziemy przepraszać Boga za wszystkich ludzi winnych aborcji,
  • 19 marca będziemy modlić się modlitwą matki, solidaryzując się ze wszystkimi matkami,
  • 26 marca będziemy łączyć się z ojcami, odmawiając modlitwę ojca.

Msza św. i nabożeństwo będą transmitowane na kanale NIEPOKALANÓW You Tube i w Radio Niepokalanów.

Każdorazowo będzie możliwość złożenia ofiary na Msze św. wynagradzające za grzech aborcji odprawiane codziennie w kaplicy św. Maksymiliana o godz. 7:00 [ zob. w obronie życia ].

Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkich, którym drogie jest każde życie ludzkie. Niech to wspólne przebłaganie dokona cudu uwolnienia i uzdrowienia całego naszego narodu. Wszystkie tekst modlitw zostały wydrukowane w specjalnie przygotowanych broszurkach Niepokalana oto nasz ideał. W obronie życia. Zostały wyłożone na stoliku przy wejściu do Bazyliki w Niepokalanowie, aby je można było zabrać do swoich środowisk. Kroki do uwolnienia z poczucia winy po aborcji, modlitwę matki, modlitwę ojca, świadectwa itp. można odnaleźć na:

Prosimy o pomoc w rozpropagowaniu informacji o nabożeństwie.

Poniżej plakat do pobrania:

Nabożeństwo Trzech Sobót - plakat
pobierz plakat

Dobrym wprowadzeniem i przygotowaniem są konferencje p. Wiesława Kowalska z Centralnego Ośrodka Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na Jasnej Górze:

oraz świadectwo ocaleńca:

oraz nabożeństwo Pokutny Trzech Sobót 2020:


MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Modlitwa i ekspiacja za Nienarodzonych

Przez trzy kolejne soboty marca (9, 16 i 23) modlitwy ekspiacyjne za grzech aborcji w naszej Ojczyźnie.