MARYJA!

Wydawnictwo

Wydawnictwo


Wydawnictwo Ojców Franciszkanów powstało wraz z założeniem Niepokalanowa w 1927 r. przez św. Maksymiliana Marii Kolbego.
Naszym celem jest kontynuacja idei św. Maksymiliana, który chciał zdobyć cały świat dla Niepokalanej poprzez "słowo drukowane".
Pomoc Ukrainie

Z Papieżem Franciszkiem pomagamy uchodźcom z Ukrainy!


Klasztor w Niepokalanowie już za czasów św. Ojca Maksymiliana pomagał osobom będącym w trudnej sytuacji. Tak działo się podczas II wojny światowej, kiedy to wspieraliśmy tysiące przesiedleńców, w tym także Żydów. Dziś, gdy w potrzebie są uchodźcy z Ukrainy, nie może być inaczej. Klasztor otwiera dla nich swoją furtę, a Wydawnictwo postanowiło, by 100% dochodu ze sprzedaży 6 książek z serii Libreria Editrice Vaticana, autorstwa papieża Franciszka, wydanych w Niepokalanowie przeznaczyć na pomoc najbardziej potrzebującym. Kupując książkę Papieża Franciszka, pomagasz bliźnim w trudnej sytuacji.

Włączających się w akcję pragniemy poinformować, że cena każdej z tych 6 pozycji została ujednolicona do 15,00 zł. Zdobytymi funduszami chcemy wesprzeć dzieci i matki, których ojcowie i mężowie pozostali na Ukrainie, aby walczyć o wolność swojej ojczyzny. O wynikach akcji i konkretnym przeznaczeniu tych środków będziemy informowali na naszym oficjalnym profilu na Facebooku oraz na stronie internetowej Wydawnictwa.

Wybierz dogodny dla siebie sposób złożenia zamówienia:


Nowości wydawnicze
Więcej
Czasopisma MI
Więcej
Biblioteczka Rycerza Niepokalanej
Więcej
Oferta wydawnicza
Więcej
Drukarnia
Więcej
Sklep internetowy
Więcej

MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Działalność wydawnicza

Nowenna do Niepokalanej

29 listopada - 7 grudnia. 9 dni przygotowujące do dobrego przeżycia uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP.

Czytaj dalej...
Nowenna według św. Faustyny

Niepokalanów, 29 XI - 7 XII. 1000 "Zdrowaś" codziennie, jako przygotowanie do urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP.

Czytaj dalej...
Oddaj się Maryi!

2 grudnia, Niepokalanów - zawierzenia, świadectwa, konferencja: o. Wojciech Surówka OP, Wieczysta adoracja Najśw. Sakramentu.

Czytaj dalej...