MARYJA!

W najbliższym czasie zapraszany na...

W najbliższym czasie zapraszany na...

blue line
Wystawa, relikwie, Charbel i ostatnie pożegnania
  1. Zapraszamy do Muzeum św. Jana Pawła II na wystawę Bogurodzica, gdzie można zobaczyć różne obrazy Matki Najświętszej, aby w Jej Obliczu ujrzeć odbicie Bożej chwały, która objawia się w Jej Synu Jezusie Chrystusie. Wystawa, przygotowana przez Archiwum Niepokalanowa, jest dostępna przez okres Adwentu i Bożego Narodzenia 2022.
  2. Z okazji wprowadzenia do bazyliki niepokalanowskiej relikwii bł. Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia, 8 grudnia w bazylice będzie pokazana wystawa Prymas Wyszyński w Niepokalanowie. W tym dniu będzie rozprowadzana książka o. Romana Soczewki - b. dyrektora Archiwum, Więcej niż Przyjaciel o prymasowskich śladach w Niepokalanowie.
  3. Z chrześcijańską nadzieją informujemy, że 5 grudnia w klasztorze w Niepokalanowie w wieku 90 lat zmarł br. Czesław Adamiak. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Niepokalanowie w piątek, 9 grudnia. 10:00 Modlitwy za Zmarłego w kaplicy św. Maksymiliana; 11:00 Msza św. pogrzebowa w bazylice. Warto przypomnieć, że śp. br. Czesław jest autorem książki Kwiaty i owoce z ogrodu świętego ojca Maksymiliana.
  4. W czwartek, 15 grudnia, podczas Mszy św. o 18:00 p. Marun Mazawi z Libanu podzieli się świadectwem pomocy duchowej za pośrednictwem św. Charbela. Po Mszy św. odbędzie się obrzęd namaszczenia olejem św. Charbela, błogosławieństwo jego relikwiami oraz chętni otrzymają obrazki z modlitwą do św. Charbela. Serdecznie zapraszamy!
  5. W uroczystość Bożego Narodzenia, 25 grudnia, podczas Mszy św. o 13:00 będzie śpiewał chór dziecięcy Fundacji Gwiazd z Żyrardowa, który po Mszy św. zaprezentuje specjalny koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy!

Matka Boża (Theotokos)
Matka Boża (Theotokos)

Jeżeli Syn Błogosławionej Panny Maryi jest Bogiem, z pewnością Ta, która Go zrodziła musi nazywać się w pełni prawa Matką Boga. Zob. dlaczego Maryję nazywamy Matką Bożą?

Więcej

Działalność wydawnicza

#OddaniNaMaxa

Maryja wzór kobiety - Józef wzór mężczyzny. Czwartek, 7 marca - FunJob 07MAR2024 - Bądź MARYJNY!

Czytaj dalej...
Sztafeta w intencji Polski

9-10 marca: modlitwa różańcowa za Polskę i Polaków.

Czytaj dalej...
Nocna Pielgrzymka

9 marca - O triumf Niepokalanej w naszej Ojczyźnie, w Europie i na całym świecie.

Czytaj dalej...

ZWIĄZEK
MSZALNY

Każdy może zamówić intencję, która będzie dołączona do Związku Mszalnego, czyli Mszy zbiorowej sprawowanej przez 365 dni w Niepokalanowie.

ZAMÓW

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Niepokalanów pragnie kontynuować dzieło św. Maksymiliana. Każdy może wspomóc realizację tego zadania i misji.

WESPRZYJ

MOZAIKA
MĘCZENNIKÓW

Prosimy o finansową pomoc w realizacji tego dzieła.

PRZEKAŻ