MARYJA!

Pielgrzymka Wspólnoty Caritas

Pielgrzymka Wspólnoty Caritas


Duszpasterze, pracownicy, wolontariusze, podopieczni i sympatycy Caritas w całej Polsce spotkają się w sobotę 18 maja 2019 na pielgrzymce do Niepokalanowa, pod hasłem: "Kto uratuje świat jeśli nie ja?".

Duszpasterze, pracownicy, wolontariusze, podopieczni i sympatycy Caritas w całej Polsce spotkają się w sobotę 18 maja 2019 na pielgrzymce do Niepokalanowa, której hasło przewodnie brzmi: "Kto uratuje świat jeśli nie ja?".

Tego rodzaju wydarzenie co roku przyciąga wielu ludzi, jednoczy ich i pokazuje jaką siłą jest wolontariat Caritas. Jest to przeżycie duchowe, które umacnia nas na następne miesiące pracy i służby drugiemu człowiekowi - mówi ks. Paweł Wojdat, moderator Parafialnych Zespołów Caritas i Parafialnych Koordynatorów Dzieł Miłosierdzia.

Patronami tegorocznej Pielgrzymki są św. Maksymilian Maria Kolbe oraz św. Jan Paweł II, który 18 maja 2019 r. skończyłby 99 lat.

Pielgrzymka Caritas do Niepokalanowa 18 maja 2019

Miejsce spotkania

Klasztor Niepokalanów Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie), Paprotnia, ul. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin.

Więcej informacji można uzyskać pod telefonem 22 334 85 42.


MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Pielgrzymka Franc. Zakonu Świeckich

9 września 2023 - Niepokalanów

Pielgrzymka Mirosławów

23-31 sierpnia - autokarowa Pielgrzymka Mirosławów do grobu bł. Mirosława Bulešića i…