MARYJA!

Formacja kobiet w Niepokalanowie

Formacja kobiet w Niepokalanowie


Formacja kobiet to cykl spotkań dla kobiet pt. Droga serca kobiety.
3643.2020.2

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań dla kobiet, pt. "Droga serca kobiety". Jest taka miłość, która zmienia życie. Jest taka droga, która prowadzi do twojego serca, w którym możesz odpocząć, odnaleźć pokój i odwagę do podjęcia decyzji, by żyć w pełnią życia. Bóg potrzebuje kobiet, które podejmą świadomie misję w Kościele i świecie.

Świętość w zwyczajności

Spotkania będą odbywać się w soboty 1 x w miesiącu od października br. do czerwca 2021 r..

Podczas konferencji, warsztatów i modlitwy chcemy wspólnie odkrywać Boży plan dla kobiet i podjąć konkretne kroki, by żyć w harmonii z sobą i Bogiem, z mężem, dziećmi i innymi.

Terminy spotkań:

19 grudnia 2020

23 stycznia 2020

20 lutego 2020

27 marca 2021

27 marca 2021

17 kwietnia 2021

15 maja 2021

19 czerwca 2021

18 lipca 2021

23 października 2021

20 listopada 2021

11 grudnia 2021

Miejsce


Sanktuarium Niepokalanów, ul. M. Kolbego 5, Teresin

Plan ramowy:
9:30Konferencja I (sala św. Bonawentury)
11:00Msza św. (bazylika)
12:00Modlitwa różańcowa
12:30Przerwa obiadowa, modlitwa osobista
13:30Konferencja II (sala św. Bonawentury)
14:30Warsztat, koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie
Plan w czasie pandemii (wzystkie spotkania w bazylice)
11:00Msza św.
12:00Modlitwa różańcowa w intencji kobiet
12:30Przerwa
13:00Konferencja I
 Pauza
14:00Konferencja II
15:00koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie
Kontakt:
Facebook:Powołane do Godności, @powolanedogodnosci
Tel.:664 003 433 · 608 032 600
E-mail:powolanedogodnosci@gmail.com

Nagrania z comiesięcznych Spotkań formacyjnych dla Kobiet w Niepokalanowie są dostępne w playliście


Prowadzące spotkania

Iwona Zielonka
Iwona Zielonka

Doktor teologii z zakresu biblistyki, specjalista nauk o rodzinie oraz specjalista Public Relations (SGH). Wykładowca Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, mariologii biblijnej i zagadnień związanych z nową ewangelizacją. Od 1993 zaangażowana w dzieło nowej ewangelizacji. Przeprowadziła ponad 300 rekolekcji i kursów ewangelizacyjnych dla różnych wspólnot i ruchów kościelnych oraz w seminariach duchownych, zgromadzeniach zakonnych oraz w parafiach w Polsce, Kanadzie i USA, na Syberii, Ukrainie i Białorusi. W latach 1999-2003 tworzyła i prowadziła Biuro Rzecznika i Biuro Prasowe Konferencji Episkopatu Polski, a w latach 2004-2007 - Biuro Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski. Przez trzy lata pracowała jako Główny Specjalista Public Relations w firmie międzynarodowej. Jest założycielką i dyrektorem Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej pw. św. Łukasza Ewangelisty (od 2011) oraz dyrektorem Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej Płockiej. Była przewodnicząca Komisji ds. nowej ewangelizacji 43. Synodu Diecezji Płockiej i autorką pierwszego dokumentu o nowej ewangelizacji w Kościele w Polsce (2013). W latach 2011-2016 pracowała jako Diecezjalny doradca życia rodzinnego i terapeuta chrześcijański w Diecezjalnej Poradni Psychologiczno-Pastoralnej. Ma 20-letnią praktykę współpracy z egzorcystami i modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie. Członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich. Autorka publikacji naukowych i popularnonaukowych oraz wielu projektów ewangelizacyjnych, kierownik duchowy. Od wielu lat zaangażowana w formację kobiet: "wySPA kobiet", formacja "ART".

Brała udział w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych o tematyce teologicznej, biblijnej, ewangelizacyjnej, kobiecej, rodzinnej i public relations. Lubi grę aktorską, pisze teksty piosenek i muzykę, gra na gitarze, ale największa (i jedyna) miłość i pasja (niektórzy twierdzą, że obsesja) to Jezus!

Beata Jakoniuk-Wojcieszak
Beata Jakoniuk-Wojcieszak

Mówca motywacyjny i inspirator. Coach i dziennikarka, menadżer TVP. Pierwsza kobieta - szef największej stacji informacyjnej w Polsce 2007/2008. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i SGH. Coach ICC i NMC. Wykładowca akademicki, specjalizacja: personal branding, komunikacja, autoprezentacja. Autorka programu "Teraz kobiety" i "Tu kobiety"; prowadząca m.in. "Gość jedynki", "Tygodnik polityczny jedynki", "Tydzień" i wielu innych. Sekretarz programu TVP INFO TVP S.A. Ekspertka od zarządzania zmianą i efektywnego budowania procesów biznesowych na rynku mediów. Liderka odznaczająca się silną motywacją, nastawiona na rozwiązywanie problemów, budująca w sposób efektywny zespoły. Działająca skutecznie w warunkach silnej konkurencji. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas ponad 20 lat pracy w mediach w tym jako Redaktor Naczelny Telewizji Kablowej, Redaktor Naczelny Gazety Miejskiej "Pruszków", Dyrektor TVP3/TVPINFO. Dzięki swoim doświadczeniom zawodowym: rozumiem wyzwania, z jakimi mierzy się mój Klient i mogę zaoferować mu w pełni profesjonalne rozwiązania. Potrafię działać w sytuacjach dynamicznych i kryzysowych. Dzięki swoim doświadczeniom życiowym: matka 4 dzieci z bolesnym doświadczeniem straty pierworodnego syna - rozumiejąca bardziej co oznacza być wolnym i dawać innym wolność. Od 28 lat w szczęśliwym związku z Pawłem. Życie duchowe: Duszpasterstwo Kobiet przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Pruszkowie. Pasje: spersonalizowane torty artystyczne. Ziołolecznictwo. Dyplomowany doradca żywieniowy medycyny naturalnej. Wolontariat - praca z ludźmi po stracie.

Najnowsze
Wiadomości

03.12.2020

Orędownik u Niepokalanej
Rodzony brat św. Maksymiliana, o. Alfons M. Kolbe - franciszkanin, redaktor "Rycerza Niepokalanej", zmarł 90…

30.11.2020

Rycerze Niepokalanej wirtualnie
W 190. rocznicę objawienia Cudownego Medalika wirtualne spotkanie MI w usłudze Microsoft Teams.

24.11.2020

Cudowny Medalik a św. Maksymilian
Dla rycerzy Niepokalanej Cudowny Medalik jest zewnętrznym znakiem całkowitego oddania się Niepokalanej. Propagatorem tego sakramentalium…

20.11.2020

Z Grodna do Niepokalanowa
93 lata temu, św. Maksymilian wraz ze swoimi współbraćmi przybył z Grodna do Niepokalanowa. To…

18.11.2020

Archiwista św. Maksymiliana
18 listopada - 26. rocznica odejścia do Niepokalanowa niebieskiego br. Innocentego M. Wójcika - archiwisty…
Czytaj wszystkie

ZWIĄZEK
MSZALNY

Każdy może zamówić intencję, która będzie dołączona do Związku Mszalnego, czyli Mszy zbiorowej sprawowanej przez 365 dni w Niepokalanowie.

ZAMÓW

PRZEKAŻ
DAROWIZNĘ

Niepokalanów pragnie kontynuować dzieło św. Maksymiliana. Każdy może wspomóc realizację tego zadania i misji.

WESPRZYJ

NAMIOT
ZAWIERZENIA

Pomóż nam postawić namiot dla pielgrzymów w Niepokalanowie.

PRZEKAŻ