MARYJA!

Maksy Mila

Maksy Mila


Międzynarodowy Bieg Uliczny - 10 mil frnciszkańskich - 16 670 m.

17 czerwca 2017 r. odbędzie się V Międzynarodowy Bieg Uliczny "Maksy Mila" na dystansie 10 mil franciszkańskich, tj.16670 m.

Jest to cykliczna impreza, która ma na celu upamiętnienie postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Długość trasy nawiązuje do numeru jaki św. Maksymilian miał w obozie koncentracyjnym w Kl Auschwitz - 16670. Gospodarzami biegu są gminy należące do Związku Gmin Związanych z Życiem św. Maksymiliana.

Dla uczestników imprezy przewidziano wiele atrakcyjnych nagród: za zajęcie miejsca od 1. do 6.w kategorii kobiet i mężczyzn medale i nagrody pieniężne ufundowane przez Wójta Gminy Teresin (szczegóły w regulaminie). Tego dnia odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży: w kategorii szkół podstawowych: klasy I-III na dystansie 500 m; klasy IV-VI na dystansie 800 m i szkół gimnazjalnych na dystansie 1200 m. Każdy uczestnik biegu głównego oraz biegów dziecięcych i młodzieżowych otrzyma pamiątkowy medal oraz koszulkę.

Zapraszamy do rywalizacji oraz kibicowania na trasie.


MI Newsletter
Rycerski rozkaz Niepokalanej

Otrzymuj powiadomienia o różnych inicjatywach podejmowanych przez Rycerstwo Niepokalanej i klasztor Niepokalanów, bedących często propozycją podjęcia konkretnych działań przez członków Rycerstwa Niepokalanej.

Do ideału MI

Dni modlitwy i formacji

Maksymilianalia

Spotkania środowisk, których Patronem jest św. Maksymilian Maria Kolbe.